ARFIDAS UAB
Pradžia   Siųsti el. paštą   Svetainės medis
Statistika
Dabar prisijungę: 2
Šiandien apsilankė: 178
Vakar apsilankė: 252

Viso apsilankė: 595971
TomTom Navigacija
     
     
     
     
     
     
     Ko gero pati populiariausia navigacinė sistema pasaulyje – TomTom. Tai tiesiog tobulas kelionės partneris. Būtina ją turėti! Jokio streso, jokios panikos, jokio vėlavimo, tiesiog atsipalaidavimas vairavimo metu. Nesvarbu ar jūs dirbat darbą ar keliaujat jums niekada nebereikės rūpintis kelionės maršrutu, kelionės tikslu. PAMIRŠKITE STRESĄ! - ĮSIJUNKITE TOMTOM!
TomTom GO 930T
TomTom navigacinė sistema iėškantiems išskirtinumo. Tai aukščiausio lygio TomTom navigacinis įrenginys. STILINGAS, CHROMUOTAS, MALONUS LIESTI!
TomTom GO 730T
Puikus TomTom GO modelis individualumui ir kelionėms po Europa. Veikimo ir valdymo savybėmis visiškai nenusileižiantis GO 930T modeliui. Skirtumas tik komplektacijoje
TomTom GO 720
Puiki TomTom navigacinė sistema norintiems panaušaus įrenginio kaip GO 930 ar GO 730. Tos pačios savybės už ženkliai mažesnę kainą. Nepraleiskite progos !!!
TomTom GO 520 5GB
Tai pats pigiausias GO serijos modelis pasižymintis tomis pačiomis savybėmis kaip ir GO 930, 730. Planuojantiems įsigyti TomTom XL reikėtų rimtai susimąstyti apie šį modelį
TomTom XL T LKW
AKCIJA!!! Specialus komplektas SUNKVEŽIMIAMS su TMC ir LKW žemėlapiu!
TomTom XL SUNKVEŽIMIAMS
POPULIARUSIS VERSLUI TomTom XL!!!. Idealus kainos ir naudos santykis! Patogus, praktiškas ir paprastas naudoti. Specialiai subalansuotas SUNKVEŽIMIAMS!!!
TomTom XL LENGVIESIEMS
POPULIARUSIS KELIAUTOJAMS TomTom XL!!!. Idealus kainos ir naudos santykis! Patogus, praktiškas ir paprastas naudoti. Specialiai subalansuotas LENGVIESIEMS!!!
TomTom XL REGIJONINIS
Pigesnė TomTom XL versija!!! Rytų Europos regionas. Idealus kainos ir naudos santykis! Patogus, praktiškas ir paprastas naudoti. Specialiai subalansuotas LOKALIAM NAUDOJIMUI!!!
TomTom ONE MOTERIMS
Pvavargote žmonai pasakoti kaip surasti kelią? Puikus sprendimas MOTERIMS!!! Mažasis TomTom ONE modelis kaip tik JUMS! Su puikiu, detaliu Lietuvos žemėlapiu!
TomTom Rider V2
TomTom Rider- geriausias baikerio draugas kelionėje!!! Ko gero tai geriausias sukurtas produktas dviratei transporto priemonei. Preciziški sprendimai ivairiapusiam naudojimui.
2006 @ ARFIDAS UAB Vilnius, Lietuva, tel. (8-5) 205 14 35