ARFIDAS UAB
Pradžia   Siųsti el. paštą   Svetainės medis
Statistika
Dabar prisijungę: 1
Šiandien apsilankė: 151
Vakar apsilankė: 252

Viso apsilankė: 595944
Turizmo įrangos nuoma
     Mėgstate keliauti!?... Mes taip pat megstame! Visų kelionių metu visi mes kaupiame kelionių patirtį. Kaip keliauti? Kur keliauti? Kokiu būdu keliauti? Ką pasiimti su savimi į kelionę? Kaip patirti kuo daugiau įspūdžių, tam skiriant kuo mažiau lėšų. Patikėkite, patirties mes sukaupėme labai daug, todėl drąsiai galime patarti Jums, kad išvengtumėte mūsų kažkada padarytų klaidų.
      Jau susiruošėte keliauti, tačiau neturite reikalingiausios kelionių įrangos? O Jūsų norima įsigyti kelionių įranga taip greitai neatsiperka. Siūlome Jums patogiausią išeitį - išsinuomoti kelionių irangą!
     
     Tai Paprasta-Patogu-Pigu.
GPS Navigacijos nuoma
Pamirškite popierinius žemėlapius, pamirškite stresą kelionės metu. Visa tai už Jus atliks TomTom navigacinė sistema. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės suplanuotos kelionės malonumais.
Bagažinių nuoma
Pritrūkote vietos kelionės daiktams? Nesijaudinkite, pasiimkite daiktų su savimi tiek kiek Jums reikia. Thule stogo bagažinė išspręs visas šias problemas.
Stogo palapinių nuoma
Mano namai visada su manimi!-Fankiškiausias kelionės automobiliu sprendimas. Visiškai geriau nei įprasta palapinė ir tik truputi prasčiau už kemperį! Pabandykite ir įsitikinsite patys!
Prof. radijo stotelių nuoma
Raikalingas kokybiškas ryšys trumpam laikotarpiui? Kelionei, sportui, hobiui, verslui, įdėjos įgyvendinimui. Siūlome puikų sprendimą! Išsinuomuokite profesionalią radijo stotelę.
PMR radijo stotelių nuoma
Reikalingas pigus, kokybiškas, nelicenzijuojamas radijo ryšys? Ketinate slidinėti, keliauti automobiliais, dviračiais, pesčiomis. Šis prendimas kaip tik Jums!
CB radijo stotelių nuoma
Norite būti saugūs kelyje? Norite prieš perkant CB radijo stotelę ją išbandyti? O gal paprasčiausiai Jums jos reikia tik atostogų kelionės metu? CB radijo stotelės nuoma, sprendimas kaip tik Jums!
2006 @ ARFIDAS UAB Vilnius, Lietuva, tel. (8-5) 205 14 35